Żywa flaga na cześć Orła Białego

Z okazji Dnia Patrona – Orła Białego – cała społeczność naszej szkoły i przedszkola w wyjątkowy sposób uczciła to ważne święto. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I–III ubrali się na czerwono, natomiast uczniowie klas IV–VIII na biało. Wspólnie utworzyliśmy piękną, żywą flagę narodową, symbolizującą jedność, patriotyzm i szacunek do Ojczyzny.

W obchody aktywnie włączyli się również nauczyciele oraz pracownicy szkoły, którzy swoim zaangażowaniem podkreślili uroczysty charakter wydarzenia. Była to doskonała okazja do wspólnego świętowania, budowania poczucia wspólnoty oraz kształtowania postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.

Dziękujemy wszystkim za udział i stworzenie tak wyjątkowej atmosfery!
Agnieszka Tomczyk
Zapraszamy do galerii zdjęć

Przejdź do treści