Słowa, które zachwycają – kolejne zwycięstwo w konkursie recytatorskim!
Piękne interpretacje literackie, emocje ukryte w słowach oraz wyjątkowa wrażliwość młodych artystów towarzyszyły Koncertowi Laureatów XLIII Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 28 maja 2026 roku
w Miejskim Ośrodku Kultury Amfiteatr w Radomiu.
Publiczność miała okazję wysłuchać recytacji utworów klasyków i współczesnych autorów, prezentowanych z ogromnym zaangażowaniem, kulturą słowa i sceniczną dojrzałością.
Z dumą informujemy, że w gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
Paulina Włoskowicz z klasy II oraz Piotr Kaparuk z klasy Vb, którzy otrzymali nagrody książkowe.
Serdecznie gratulujemy naszym młodym artystom sukcesu, talentu oraz odwagi scenicznej. Życzymy kolejnych osiągnięć i niegasnącej pasji do odkrywania świata literatury i sztuki słowa!
Agnieszka Tomczyk
Zapraszamy do galerii zdjęć