Klasowy Dzień Dziecka w „ Eventball”
W środę 27 maja 2026 roku , po raz kolejny, uczniowie klasy siódmej wybrali się na wycieczkę do Mirowa, aby świętować zbliżający się Dzień Dziecka w „Eventball”. Celem wycieczki była nie tylko integracja, ale przede wszystkim kształtowanie umiejętności pracy w zespole , propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, upowszechnianie sportu, aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Na miejscu przypomniano uczniom regulamin i zasady gry w paintball, taktyki oraz zasady strzelania z różnych pozycji. Po rozdaniu kombinezonów, masek ochronnych do gry w paintball oraz pistoletów zaopatrzonych w magazynki z kulkami , uczniowie zostali podzieleni na dwa zespoły, które „walczyły” między sobą. Paintballowe zmagania dostarczyły ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Następnym punktem było ognisko, przy którym można było upiec kiełbaski. Nie zabrakło także smacznych przekąsek, o które zadbali rodzice. Czas spędzony na świeżym powietrzu, świetna zabawa , a przede wszystkim wspólnie spędzony czas sprawiły, że wszyscy byli zadowoleni. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wyjście!
Małgorzata Wrzesień
Zapraszamy do galerii zdjęć