Dzień Dziecka w Domu Dziecka

Dnia 01.06.2026r. nasi uczniowie odwiedzili podopiecznych z Domu Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym. Ten wyjazd nie byłby możliwy bez zaangażowania naszych wspaniałych Rodziców. Dzięki zorganizowanej zbiórce pieniężnej mogliśmy zakupić butelki filtrujące wodę oraz słodycze. W imieniu wychowanków Domu Dziecka dziękujemy wszystkim Dzieciom, Rodzicom i Pracownikom ZSP za otwartość serc i pomoc w przygotowaniu upominków. To dowód na to, że prawdziwe szczęście mnoży się , gdy się nim dzielimy.

Urszula Adamiec, Arkadiusz Szyszka

Przejdź do treści